czwartek, 10 stycznia 2013

13.02.2013 - Projekcja filmu "To tylko zwierzęta" + spotkanie z jego współtwórcą!

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy nie widzieli jeszcze pierwszego w Polsce, pełnometrażowego filmu dokumentalnego o prawach zwierząt "To tylko zwierzęta" na projekcję do Galerii Bielskiej BWA (ul. 3 Maja 11) w Bielsku-Białej, już 13 lutego!

Oprócz projekcji odbędzie się również spotkanie z współtwórcą filmu, Łukaszem Musiałem, aktywistą (i artystą) działającym w BASTA! Szczecińskiej Inicjatywie dla Zwierząt oraz z dietetyczką promującą zdrowy styl odżywiania, Moniką Areczuk, prowadzącą poradnictwo dietetyczne w Krakowie. Będzie można podyskutować, dowiedzieć się nie tylko jak i dlaczego powstał film, lecz również jakie akcje służące poprawie losu zwierząt są podejmowane w naszym kraju. Prócz tego będzie możliwym zadanie pytań odnośnie wegetariańskiej i wegańskiej diety naszej konsultantce!

Na spotkaniu w kawiarni "Akwarium", znajdującej się w BWA, będzie również tradycyjny, wegański poczęstunek!:) WSTĘP DARMOWY!


O filmie "TTZ": http://www.totylkozwierzeta.pl/

BASTA!: http://www.basta.szczecin.pl/

O filmie "Making the Connection"/"Dostrzeż zależność":
http://www.alterkino.org/ekologia/dostrzez-zaleznosc-making-the-conection/

BWA: www.galeriabielska.pl

My: http://vegeinicjatywa.blogspot.com/

JEŚLI WASI ZNAJOMI SĄ SCEPTYCZNIE NASTAWIENI DO KWESTII PRAW ZWIERZĄT, LUB TEŻ CHCĄ ZGŁĘBIĆ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEN TEMAT, ZABIERZCIE ICH NA PROJEKCJĘ! ZAPRASZAMY!

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy i dobrze zrobiony film. Choć niektórzy zgłaszali zastrzeżenia, że za bardzo straszył, a za mało zachęcał, to myślę, że sceny do filmu zostały dobrane aż nadto zachowawczo. Czasem trzeba dać ludziom po trzewiach.

    A kuchnia wegańska świetna!

    OdpowiedzUsuń