sobota, 13 lipca 2013

17, 24, 31 lipca - akcje petycyjne "Cyrk BEZ Zwierząt"!

Nie popierasz cyrków z udziałem zwierząt, uważasz, że nie jest to etyczna rozrywka? Uważasz, że przedmiotowe traktowanie zwierząt, nieodłącznie związane z cierpieniem zwierząt, nie jest właściwą rozrywką dla najmłodszych? Przyjdź na akcję petycyjną i złóż swój podpis pod petycją przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach!

Zapraszamy na cykl akcji petycyjnych "Cyrk BEZ Zwierząt",organizowanych w Bielsku-Białej na ul. 11 Listopada k. pomniku Reksia, w każdą środę lipca (17, 24, 31) w godz. 14.00-16.00!

Chcemy uzbierać 1000 głosów popierających nasze stanowisko: cyrk ze zwierzętami jest pozbawiony walorów edukacyjnych i jest przestarzałą, nieetyczną rozrywką, zmuszającą zwierzęta do spędzania całego życia w niewoli, oderwaniu od środowiska naturalnego i pozbawieniu możliwości realizacji swoich, właściwych danemu gatunkowi, potrzeb.

Petycja zostanie złożona jako załącznik do pism, które kierować będziemy do Urzędu Miasta Bielsko-Biała, Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej, Aeroklubu Bielsko-Bialskiego oraz innych instytucji bezpośrednio lub pośrednio związanych z promocją cyrków na terenie Bielska-Białej. Chcemy, by każda z instytucji zajęła stanowisko w poruszanych przez petycję tematach: dystrybucji bezpłatnych biletów, ulotek i plakatów cyrkowych w placówkach oświatowych; wjazdu cyrków ze zwierzętami na teren miasta Bielsko-Biała oraz udostępniania powierzchni pod przedstawienia cyrkowe. 

Petycja jest także dostępna w wersji elektronicznej: 


Można ją również podpisać w:

1. Galerii Bielskiej BWA (ul. 3 Maja)
2. Sklepiku "Zdrowe Smaki i Aromaty"(ul. 11 Listopada)
3. Restauracji "Green Way" (ul. Cechowa)
4. Salon Mody "Kaszmir" (Kozy, ul. Dworcowa)

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: cyrkbezzwierzat@vegeinicjatywa.pl

Każdy głos się liczy i wzmacnia wydźwięk naszego apelu!


Media o akcji:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz